Хто ми є?
Творча студія "Юкон" з'явилася в 2008 році, в процесі підготовки до першого міжнародного фестивалю "Юкон-2008". З цього часу і по сьогодні студія самотужки організувала і провела 7 фестивалів і 2 полігонні рольові гри, а також долучилася до організації (у партнерстві з іншими об'єднаннями і групами) ще 5 фестивалів. В доробку студії десятки заходів різних форматів - лекції, круглі столи, тематичні вечірки, воркшопи та інше.

Студія не має сталого складу, за виключенням ядра команди. Це наша політика, до проектів студії можуть долучатися будь-які люди. За весь час в складі нашої команди побувало більше 100 людей - і кожен з них додав щось своє до загального доробку. Наразі ядро команди складається з людей, більшість з яких стояли біля витоків студії та мають величезний досвід в організації таких заходів. Це команда друзів, які разом (не тільки в рамках студії Юкон, але і в інших об'єднаннях) створили не один десяток ігор та фестивалів.

Фестиваль Юкон - наш магістральний проект, який відбувався вже 7 разів з 2008 року. І кожного разу ставав центральною подією року в фестивальному житті українського LARP-середовища. Ми щоразу підіймали щабель, вимагали більшого і експериментували з новими ідеями та стандартами.

Юкон ніколи не концентрувався на якомусь одному аспекті, ми завжди намагалися не оминути своєю увагою всі найцікавіші прояви нашого захопливого хобі. Методологія та конференції, презентації ігор, музика, танці, театр, вечірки, літературні та настільні ігри, майстер-класи та воркшопи, турніри - все це завжди було на Юконі. Та найголовніше - комунікація. Формальна, неформальна, дружня, дискусійна - все це основна цінність для нас і наших учасників.

Юкон змінив декілька місць дислокації, протягом років трансформувався його вигляд. Зійшли з арени колись популярні напрямки - проте з'явились нові. Наше середовище не стоїть на місці і постійно розвивається - і ми розвиваємось разом з ним. В 2017 році фестиваль Юкон і наша студія пішли в творчу відпустку, для того щоб переосмислити сьогодення і віднайти натхнення для майбутніх ідей. І тепер ми повертаємося в оновленому форматі - бо нам цікаво робити те, що ми робимо. Бо існує запит суспільства на загальний майданчик для людей та ідей. Бо Юкон - це наше життя.


Наша команда
Люди, які роблять Юкон
Тім "Спіріт" Макаров
CEO, founder
В LARP з 2002 року, в команді Юкону з самого початку, березень 2008 року.
Організатор та співорганізатор 15 польових та міських ігор, 18 фестивалів та турнірів.
Учасник та співзасновник творчого гурту "Дике полювання" (2006-2019).
Учасник творчих об'єднань "С.К.Р.І.М" (2007-2019), "Транс-Айленд" (2009-2010).
На Юконі відповідає за загальну координацію, комунікацію, промо, підбір форматів, технічне забезпечення
Аліна "Совка" Макарова
Штаб
Анна "Фалька" Панова
Штаб
Олександр "Морлок" Паламарчук
Штаб
Ольга "Коняшка" Не-пам'ятаю-прізвища
Штаб
Це місце зарезервовано для тебе
Made on
Tilda