Правила

I. Основні положення

Фестиваль "Юкон-2019 (надалі - фестиваль) проводиться творчою студією "Юкон" (надалі - оргкомітет фестивалю), якій належать всі авторські права та інші права власності на бренд чи інші матеріали фестивалю.

Офіційні канали комунікації оргкомітету фестивалю - сайт http://youkon.com.ua/, канали в Facebook та Telegram, а також електронна пошта на домені сайту (повний перелік дивись на сторінці сайту "Контакти").

Учасник фестивалю - це людина, яка зареєструвалася через форму на сайті, сплатила повну вартість квитка (з будь-якого пакету) та отримала підтвердження факту сплати через офіційні канали комунікації.

II. Загальні права та обов'язки

Учасник фестивалю зобов'язаний:
 1. Дотримуватися Правил фестивалю;
 2. У вирішенні спірних питань керуватися законодавством України;
 3. Поважати права та особливості інших учасників фестивалю;
 4. Дбайливо відноситись до майна фестивалю, а також будь-якого майна, що надане йому в тимчасове користування в рамках фестивальних активностей;
 5. Самостійно керувати своїм часом для відвідування активностей фестивалю
Учасник фестивалю має право:
 1. Подати заявку на участь у фестивалі та отримати на неї відповідь. Сплатити вартість квитка з будь-якого пакету у разі підтвердження заявки оргкомітетом фестивалю;
 2. Заздалегідь (до початку фестивалю) отримати роз'яснення відносно будь яких питань, що стосуються його перебуванні на фестивалі;
 3. Вчасно отримувати будь-яку інформацію про активності та особливості фестивалю. Вчасно бути поінформованим про зміни в розкладі, технічному забезпеченні, правилах перебування на фестивалі чи інших питаннях, що стосуються його перебування на фестивалі;
 4. Отримати вільний доступ до всіх активностей фестивалю, які передбачені типом його квитка;
 5. Заздалегідь (в рамках правил заявлення заходів) запропонувати провести той чи інший захід у вільний часовий слот фестивалю;
 6. Запропонувати партнерство для фестивалю з особою чи організацією та отримати відповідь від оргкомітету відносно такої пропозиції;
 7. Своєчасно отримати всі складові, які входять до обраного ним типу квитка;
 8. Вимагати повного відшкодування вартості купленого квитка у випадку відміни фестивалю чи зміни дат фестивалю. В інших випадках повернення коштів відбувається згідно окремого пункту правил (див. нижче).
Оргкомітет фестивалю має право:
 1. Відмовити у будь-якій заявці (людини чи заходу) без вказання причини;
 2. Змінювати розклад заходів, технічне забезпечення та інші умови проведення фестивалю, попередньо проінформувавши про це учасників;
 3. Видалити з фестивалю в цілому чи окремих заходів фестивалю учасника, який своїми діями порушує Правила фестивалю чи законодавство України;
 4. Зберігати в таємниці деталі кошторису, технічного забезпечення чи інших своїх дій адміністративного характеру для забезпечення функціонування фестивалю.

III. Реєстрація

Реєстрація учасника на фестиваль відбувається через спеціальну форму на сайті фестивалю. Після заповнення такої форми учасник отримує на пошту листа з персональними даними до особистого кабінету на сайті. Також протягом одного тижня учасник отримує відповідь на свою заявку від оргкомітету. Тільки підтверджена реєстрація дає можливість купити квиток на фестиваль.

Кожен учасник може заявити фестивальний захід - зробити це можна через окрему форму на сайті фестивалю. Учасник зобов'язаний надати вичерпну відповідь на питання відносно свого заходу. Також такий захід обов'язково має стосуватися культури LARP. Оргкомітет фестивалю лишає за собою право прийняти захід, проте змінювати на свій розсуд його тривалість, час проведення, технічне забезпечення та інше. Заявник заходу має бути поінформованим про такі можливі зміни заздалегідь та надати підтвердження, що вони його влаштовують.

Кожен учасник може запропонувати партнерство з особою чи організацією для фестивалю. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, в якій треба вказати суть та особливості пропонованого партнерства. Такий запит обов'язково буде розглянуто в двотижневий термін та за фактом заявник отримає відповідь від оргкомітета фестивалю.

Кожен учасник може долучитися до команди фестивалю - для цього треба заповнити спеціальну форму. Такий запит буде розглянуто в тижневий термін та за фактом заявник отримає відповідь від оргкомітета фестивалю.

Кожен учасник може прийняти участь в програмі лояльності, якщо він підпадає хоча б під одну з перелічених умов на сторінці програми лояльності. Для того, щоб скористатися обраною умовою, треба зробити відповідну відмітку в своєму особистому кабінеті.

Також учасник має право замовити додаткові послуги (харчування, проживання, трансфер та інше). Для того, щоб замовити обрану послугу, треба зробити відповідну відмітку в своєму особистому кабінеті.

IV. Оплата та повернення коштів

Кожен учасник має право здійснити оплату квитка після підтвердження своєї реєстрації. Для цього треба обрати всі бажані послуги, умови програми лояльності та відповідний пакет в особистому кабінеті та отримати персональну вартість квитка. Таку вартість треба сплатити одним з обраних методів, виконуючи умови (відповідно до методу), які описані на сторінці оплати.

Після оплати треба надіслати представнику оргкомітету відповідну інформацію про оплату та дочекатися підтвердження про отримання оплати. Учасник отримує на електронну пошту свій персональний квиток, який треба роздрукувати або зберегти на смартфоні і продемонструвати на вході до території проведення фестивалю. Учасник сам несе відповідальність за працеспроможність свого смартфону чи інших девайсів під час демонстрацію квитка представникам оргкомітету фестивалю.

Квиток зареєстровано на конкретну людину, його не можна передати іншому учаснику. Втім, після проведення оплати але не пізніше ніж за три дня до початку фестивалю учасник має право перевести свою оплату на іншого зареєстрованого учасника. Для цього треба зв'язатися з відповідним представником оргкомітету, вказати своє ім'я та ім'я особи, на яку переводиться оплата. Оплату можна перевести тільки повністю, з обраним пакетом та усіма додатковими послугами. Якщо особа, на яку переводиться оплата, не має умови для знижки в рамках програми лояльності, яку мала особа, що переводить оплату - знижка не нараховується. Особа, на яку переводиться оплата, в такому разі має доплатити різницю. Також особа, на яку переводиться оплата, може обрати дорожчий пакет та доплатити різницю.

Учасник, який купив квиток, може здати його в будь-який час, проте не пізніше ніж за три дні до початку фестивалю. Для цього потрібно зв'язатися з відповідним представником оргкомітету, назвати своє ім'я та запитати повернення коштів. Кошти повертаються на вказану карту, комісію сплачує учасник. Не повертається оплата за додаткові послуги (харчування, проживання, трансфер та інші) - ці частини оплати оргкомітет фестивалю передає третім особам, що забезпечують виконання послуг.

V. Матеріали та обробка даних

Подаючи заявку на участь у фестивалі, учасник надає оргкомітету фестивалю право на обробку та використання своєї персональної інформації згідно законодавства України. Оргкомітет фестивалю набуває права вільно поширювати в мережі інтернет деякі з отриманих даних (ПІБ, нікнейм, фото, місто проживання), проте лише в контексті участі в фестивалі.

Оргкомітет фестивалю залишає за собою право здійснювати будь-яку фіксацію на території фестивалю (аудіо-, відео- та фотозйомку). Оргкомітет фестивалю набуває права вільно поширювати такі записи в мережі інтернет, проте лише в контексті матеріалів фестивалю (у звітах, промо-матеріалах, формуванні архівів та інше). Учасник має право після фестивалю дати запит на вилучення з мережі інтернет матеріалу з його зображенням - оргкомітет фестивалю розгляне такий запит та задовольнить його за можливості.

Оргкомітет фестивалю набуває права розповсюдження власних матеріалів фестивалю як на безоплатній, так і на комерційній основі (продаж, підписка та інше).

Кожен учасник має право здійснювати аудіо-, фото- чи відеофіксацію на території фестивалю. Права на такі матеріали не належать оргкомітету, оргкомітет фестивалю жодним чином не впливає на подальші дії та операції з такими матеріалами. Оргкомітет фестивалю попереджає - зважайте, що особи, зафіксовані на вашому фото чи відео, за замовчуванням не надавали вам права на розповсюдження таких матеріалів.
Made on
Tilda